0 Products - 0 USD
Go to cart

Просування сайту  в ТОП-10

Просування сайту в мережі інтернет з метою підвищення видимості і впізнаванності вашого ресурсу, і вивід сайту в Топ -10.

Багатьом з вас потрібно все і відразу, але мало хто з вас розуміє якою важливою є розкрутка сайту і як багато часу та зусиль, а також матеріальних запасів потрібно інвестувати, щоб ваш сайт став видним пошуковим системам та вийшов у Топ-10, Топ-5, Топ- 1 по відповідним ключовим запитам користувача.

Не думайте будь-ласка так, що як тільки створився сайт, то відразу його можна вивести в Топ-10 по ключових запитах, НІ, відразу не можна! 

Відразу можна його тільки прорекламувати в тих же пошукових системах: google, yandex, rambler ...

Так, це можна зробити вже на другий день після повноцінного створення сайту, коли сайт повністю готовий, наповнений, проіндексований, якщо зроблена внутрішня оптимізація, доданий лічильник, аналітика, то можна вже і запускати дорогу, платну контекстну рекламу з ціною за клік і переходом на ваш сайт з метою побачити, то що ви рекламуєте: продаєте товар або послугу. Контекстна реклама - це крутий крок і реальні можливості заявити про себе, про свій сайт і свої товари чи послуги. Контекстна реклама показується в пошуку вгорі, праворуч або внизу по запиту користувача. І ваша реклама теж може там знаходиться за таким же запитом, який завжди в ТОП поки ви платите за неї. Коли гроші закінчуються на рекламу, то ваші оголошення перестають показуватися в Топі за запитами користувача, а сам сайт знаходиться десь далеко.

Так, от щоб ваш сайт не був десь там далеко і потрібна розкрутка сайту, просування сайту, оптимізація сайту, реклама сайту. Ваш сайт повинен бути постійно в русі, як спортсмен, ось тоді ви його побачите в Топ-10, а може і вище.

Я постараюся вам пояснити чому.

Всі сайти, які щойно створені - є новими і пошукові системи до всього нового (до сайтів) ставляться з побоюванням (так як і ви до будь-якій людині, адже ви ж не довіряєте незнайомцям, вірно?) Тобто ваш сайт новий, невідомий, невивчений, що не проіндексований, на нього ніхто не посилається і він не перебуває у важливих каталогах - то він знаходиться в пісочниці. Пісочниця - це такий собі фільтр в якому знаходяться всі сайти до 1 року, так, що тут бояться нічого не потрібно, це нормально. Але з під фільтра можна швидше вийти - якщо займатися не зробити і забути, що він у вас є.

Розкрутити сайт або просунути сайт складно, а особливо інтернет-магазин де є маса продукції і назв, маса ключових слів, і маса роботи, але все стає реальним і є можливим коли ви допомагаєте своєму сайту стати сильніше, цікавіше і популярніше. Що для цього потрібно?

Щоб розкрутити сайт потрібно:

1. Вибрати професіонала, якому довіряєте.

2. Бути готовим оплачувати просування сайту щомісяця (просування за ключовими словами від 5-6 місяців), потім підтримку сайту.

Що входить у просування мого сайту:

1. Докладний аналіз сайту

2. Ринок конкуренції

3. Створення семантичного ядра вашого сайту

4. Внутрішня оптимізація сайту

5. Зовнішня оптимізація сайту

6. Контекстна реклама ...

7. Соціальні мережі ...

8. Створення карти сайту (html)

9. Реєстрація сайту в картах, каталогах, соц.сетях ...

10.Аудіт сайту, юзабіліті, виявлення помилок ....

11. Купівля посилань-донорів для сайту ...

Просування сайту - це дуже важливий і потрібний момент, якщо ви хочете бути в ТОП завжди - то не давайте жодного шансу своїм конкурентам, а йдіть тільки вперед, як спортсмен за своєю золотою медаллю і ваш сайт ОБОВ'ЯЗКОВО ВИЙДЕ В ТОП за ключовими словами.

Так, що вирішуйте самі хочете бути як всі або вище, і краще за всіх просуваючи свій сайт все вище і вище в ТОП.

Всім бажаючим, можу допомогти в створенні та розкрутці вашого сайту, та повній його оптимізації з остаточним результатом виведення сайту в ТОП -10 по певним ключовим словам.

Можливо і вище, все залежить від вас і ваших можливостей!


+38 068 092 55 43