0 Products - 0 USD
Go to cart

Створення інтернет-магазину.

Інтернет-магазин - що він із себе представляє і навіщо він потрібен?

Онлайн магазин в інтернеті може бути абсолютно різним по дизайну, стилю, наповненню, тематикою, але абсолютно є однаковим те, що інтернет-магазин надано пропонувати і продавати товари, послуги зі своєю вітрини, так само як і на вулиці магазини, але тільки в інтернеті .

Проходячи повз красивого магазину на вулиці, ви бачите красиву вітрину в якій стоять красиво одягнені манікени, які ваблять вас зайти в цей магазин і купити саме це дороге та гарне плаття, пальто, золото, перли або сумку.

Будь-який магазин - це красива вітрина, красивий товар та усміхнені продавці. А онлайн магазин - це теж вітрина магазину, яка також красива і наповнена товарами з онлайн продавцями, які з радістю вам напишуть або зателефонують, можливо навіть просто з дому. Так, як в інтернеті можна продавати цілодобово.

Що дає інтернет-магазин?

Інтернет-магазин або онлайн-магазин - це звичайний магазин тільки онлайн, ти можеш не мати своєї точки на ринку або свого бутіка, а тримати склад або просто складувати будинку товари, що ти купила в Китаї чи Харкові і продавати їх через свій інтернет-магазин , просто створивши в інтернеті вітрину зі своїм товаром з кошиком або без і продавай собі потихеньку.

Можливо, Ти скажеш, що потрібно викинути масу грошей на створення сайту, потім на його розкрутку та рекламу, що це все маячня? Може бути якщо так думати, то так і буде, але потрібно дивитися правді в очі.

По перше: Світ не стоїть на місці, а рухається і вам потрібно рухатися в ногу з часом.

По друге: Відкриваючи звичайний магазин на вулиці або точку на ринку, ти теж платиш за оренду, за місце, податки платиш, збираєш гроші, щоб поїхати і купити товар, робиш цей товар своїми руками, витрачаєш свій час, йдеш і продаєш в магазин або на ринок, але це не факт, що ти щось там заробляєш в той же день, але витрачаєш ти адже кожен день, чи не так?

А продажі в інтернеті, свій інтернет-магазин:

 Це плюс до даного магазину на вулиці

 Це плюс того, що можна продавати прямо з дому

 Це плюс того, що про тебе більше дізнаються або про твоЇ послуги, або про твій магазин, що на вулиці

 Це престижно, модно, вигідно та в ногу з часом.


Інтернет-магазин потрібен кожному поважаючому себе бізнесмену, який працює у сфері торгівлі і націлений тільки на клієнта та продажу, то вам без інтернет-магазину ну просто не можна.

Шукайте фахівців та створюйте саме такий інтернет-магазин, який вам потрібен. У нинішній час є маса фахівців, програмістів, дизайнерів для створення саме такого інтернет-магазину, про який ви мріяли або мрієте, все у ваших руках.

Якщо мої послуги зі створення інтернет-магазину вам підійдуть, я буду тільки рада вам в цьому допомогти, дзвоніть! 

+38 068 092 55 43

 

 

+38 073 107 55 96

+38 068 092 55 43