0 Products - 0 USD
Go to cart

Створення сайту-візитки.

Сайт-візитка, що вона собою являє?

Сайт-візитка може бути різним за складністю створення від 1-ї до 20 і більше сторінок, але сама візитка в інтернеті, це обличчя вашої компанії або ваших послуг.

Для створення сайту-візитки в середньому йде (від 5 до 10 сторінок) в які входять бажані назви і створення сторінок за бажанням замовника.

Приклад: Сайт-візитка на 5 сторінок, тематика сантехнічні послуги, 1-сторінка: Головна або про компанію, 2 сторінка: Послуги сантехніка, 3 сторінка: Види робіт або прайс, 4 сторінка: Новини або статті, 5 сторінка: контакти або зворотний зв'язок ...

У звичайний сайт-візитка входити: створення сайту вашої тематики, створення сторінок з назвою і описом по вашому запиту (бажано з ключовими словами вашої роботи або послуг), пошук, форма входу, контактні дані на видному місці (часто в шапці сайту або збоку або внизу), створення зворотного зв'язку для контакту з клієнтами, додатково або якщо дозволяють сторінки замовлення додавання: відео, фотогалерея, відгуки, чат і багато іншого вже за домовленістю.

Головне, що відображає сайт-візитка - це ваш контент з описом ваших послуг та контактні дані по яких усі бажаючі, які побачили ваші послуги завжди зможуть вам зателефонувати або написати. Якщо у вас є хоча б сайт-візитка в інтернеті, то це вже величезний плюс вашому бізнесу.

По-перше: Ви завжди зможете дати посилання на ваш сайт будь-якій людині, скрізь зможете написати посилання на свій сайт.

По-друге: Це престижно, кожен шановний себе бізнесмен повинен мати хоча недорогий сайт-візитку в інтернеті.

По-третє: При розкручуванні сайтів або контекстній рекламі у вас вже буде куди посилатися, тобто люди зацікавилися в рекламі швидко перейдуть для більшого ознайомлення з товаром або послугами на ваш сайт і там для них буде вся цікава інформація, адже сайт - це ваша візитка, яку ви пропонуєте потенційному покупцеві, але тільки в інтернеті.

До речі, щоб навіть зробити звичайну паперову візитку, яку ми часто вручаємо потенційним клієнтам, нам потрібно на ній надрукувати посилання на ваш сайт, щоб кожен зміг зайти і подивитися на надані послуги.

А якщо такого посилання немає на візитці, то вже гірше вашому бізнесу, виглядає якось не дуже престижно.

А якщо немає і сайту або він на якійсь безкоштовній платформі, такій як: пром, укозе, албіз або ще щось, взагалі не престижно маючи бізнес мати безкоштовні сайти на безкоштовних хостингах, які не додають вам родзинки у ваш бізнес, а навпаки, говорять про те, що ви погано працюєте, раз у вас навіть свого сайту нема.

Так, як додаткову рекламу для вашого бізнесу можна мати сайти на безкоштовних хостингах або платформах, але основний сайт у вас має бути свій і на платному хостингу.

Ну, подумайте самі, ви прийшли на пром, зареєструвалися і у вас своя безкоштовна сторінка, але там: ЇХ РЕКЛАМА НА САЙТІ, ЇХ постійні дзвінки ТА ПРОПОЗИЦІЇ КУПИТИ ЇХ ПАКЕТ НА РІК, неможливо створити БІЛЬШЕ СТОРІНОК, НІЖ У НИХ ДОЗВОЛЕНО ДЛЯ БЕЗКОШТОВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ І ТАК ДАЛІ. Так, можна вийти з положення і замовити у них платний пакет на рік, але це буде в межах від 3000 грн і вище і щороку їм плати !!!

А при створенні свого сайту-візитки в середньому ви платите за створення сайту 1500 грн. (ОДИН РАЗ) + покупка домену та хостингу на рік коливається в районі від 700 -1200 грн. (Дивлячись який реєстратор дивлячись які у них ціни і цю послугу ви можете не замовляти у розробника сайтів, а можете взяти і просто самі оплатити у реєстратора, все залежить від вашого бажання та довіри тій людині з якою ви працюєте по створенню сайту.)

І тепер проста математика: платити Прому або ще якійсь фірмі у якої є сайт і вони пропонують вам розміститися у них на сайті безкоштовно або платно, де ви будете платити щороку по 3000 грн. і більше чи платити просто за оренду свого сайту (за домен та хостинг), ту суму яка буде вказана вашим реєстратором (там де ви купите домен та хостинг), нехай навіть 1000 грн на рік, ну при цьому ви знаєте за що ви платите, а ви платите за оренду сервера на якому знаходиться ваш сайт, щоб він завжди був доступний в інтернеті.

І ще, що буде більше?

Платити за рік 3000 грн або 1000 (може і менше) за рік і тільки за оренду сервера і доменне ім'я і все.

Ви раз купили сайт у розробника, а потім просто оплачуєте домен та хостинг, щоб ваш сайт завжди був в інтернеті.

Вже ваш сайт, який ви можете допрацьовувати, просувати самі або за допомогою професіоналів. Ви самі по собі, самі собі хазяїн і ні від кого не залежні, хіба що, від доступності інтернету, але від цього всі ми залежні, як і від електроенергії, як і від їжі або повітря або ще якихось не передбачуваних ситуацій.

Але в цілому сайт ваш і ви господар, і що хочете то і пишете на сайті, і що хочете то і додаєте, а не підкоряєтесь якимось правилами!

Так, що замовляйте у мене створення сайту-візитки, допомога в підборі доменного імені, реєстрації та купівлі домену та хостингу для вас, у мене все чесно та прозоро, перевірте самі, телефонуйте прямо зараз !!! 


+38 068 092 55 43