0 Products - 0 USD
Go to cart

"SEO-WEBMASTER" ПОСЛУГИ

Вітаю тебе, шановний гість на моєму сайті!

Мене звуть Марина і я є веб-майстром і сео-оптимізатором!

Шановний гість, якщо ти потрапив до мене на сайт, то це означає, що ти цікавишся розробкою сайту або його розкруткою.

Ну або просто так зайшов подивитися і це дуже приємно, величезна тобі спасибі!

Я впевнена, що кожна поважаюча себе людина, а тим більше бізнесмен потребує створення свого сайту: сайту-візитки, бізнес-сайту, корпоративногосайта,портфолио,портала,форума,онлайн-каталога,интернет-магазина...

Створення будь-якого сайту допомагає людям (вашим покупцям) дізнатися про вас і вашому бізнесі більше. В інтернеті зараз тільки так і робиться.

ЯКЩО У ВАС Є ДОБРЕ розкручений сайт, ПРО рекламований САЙТ, то ваші товари чи послуги стають популярним і про ВАШ БРЕНД починають дізнаватися та запам'ятовувати.

І ПОСТУПОВО КОРИСТУВАЧІ САМІ ВЖЕ зможуть знаходити потрібний їм САЙТ. БУТИ ПОПУЛЯРНИМ В МЕРЕЖІ І ВІДПОВІДАТИ  цій популярності - ЦЕ КРУТО !!!

Добре і правильно зроблені сайти з адекватним юзабіліті, подобаються користувачеві. Плюс точно в ціль вибудувана вся внутрішня і зовнішня оптимізація сайту, вірно підібране семантичне ядро вашого сайту + покупка контекстної, банерної, тізерній ... реклами + реєстрація сайту в каталогах та на тематичних сайтах + просування посиланнями + просування статтями + просування соціальними мережами і багато , багато іншого = дає жирний плюс виведення вашого сайту в ТОП-10, а то і вище.

Відповідно над розкруткою сайту доводиться дуже довго і терпляче працювати, можна навіть сказати "пихкати", а особливо над розкруткою інтернет-магазину, так як там не один товар або не одна послуга, яку потрібно просувати і ще плюс допомагати продавати.

Адже кожен замовник хоче багато і відразу, але так не буває і не може бути. Розкрутка ресурсу справа дуже серйозна, важлива і трудомістка, яке займає масу часу і коштів. Якщо вам сказали, що можна розкрутиться дешево і швидко - будьте обережні тут напевно якийсь обман.

Чорні, недобросовісна хлопці або компанії,можливо так і роблять з сайтами у який може бути вихід У ТОП НЕ за ключовими словами, А взагалі по забороненим посиланням або словам, які виводить сайт на висоту, а потім взагалі све палає різко вниз. Сайт потрапляє під ФІЛЬТРИ пошукових систем, або ще гірше, ВАШІ САЙТИ взагалі банять І вони вже стають не живими,тобто не підлягають востановленню.І тоді  вам знову доводиться РОБИТИ САЙТ наново і всю працю з розкрутки починати з нуля для того щоб про вас дізналися.

Ви маете знати ще те,що копіювання матеріалів призводить до того, що ваш сайт може просто на просто не підніматися в пошукових системах і взагалі за тупо зідраний матеріал або текст, статтю у когось  на сайті, можна постраждати дуже серйозно - тим що ваш сайт підпаде під бан. І якщо вам пропонують скопіювати матеріал десь,то це вже є великий сумнів в адекватності тієї людини, яка буде просувати ваш сайт вперед.

Навпаки нормальний сеошник, буде вам радити тільки унікальність ваших текстів чи якщо копіювати, то дуже сильно переробляти текст, щоб він був більш, менш своїми словами і за це вже до вас ні хто не пристане, ні той чоловік з чийого сайту взята стаття, ні самі пошуковики. Так, пошуковики будуть бачити схожість текстів, але не повне копіювання цього тексту, розумієте різницю?

Адже повне копіювання всього - це як крадіжка. Хтось же трудився, писав, працював, а ви взяли і просто скопіювали. Це не є гуд!

Припустимо, ви створили сайт. Що далі? Звичайно ж перше, що спадає на думку - це якісна розкрутка сайту, вихід сайту з 1000-го ... місця, припустимо на десяте місце по якомусь запиту користувача. Тобто вихід сайту в ТОП-10.

Припустимо, ми набираємо в пошуку google таке слово як "розкрутка сайту" і нам пошукова система видає мільйони сайтів, які так чи інакше пов'язані з розкручуванням сайту, тобто на самому сайті є такі сторінки з таким описом, то вони теж потрапляють в пошук.

Так от, якщо у вас сайт нещодавно створений, то він знаходиться в такій собі пісочниці пошуковиків, як молодий і це природно,що про нього ніхто не знає, і він по якомусь запиту користувача, допустимо "розкрутка сайту" знаходиться десь там за 1000 або 5000 ... місці. Дивлячись який запит набирає користувач.

Так, можна вийти з положення і замовити у фахівця контекстну рекламу для свого сайту.

Так, контекстна реклама - це круто!

Контекстна реклама - це дороге задоволення, яке допомагає вашому сайту відразу ж вийти в ТОП за запитом користувача.

Але,контекстна реклама тільки заявляє про ваш сайт, рекламує його, допомагає вам стати популярним, підвищує трафік, допомагає вам продавати свої послуги або товари, вже прямо в день запуску ВАШОЇ рекламної компанії, якщо у вас звичайно дуже потрібні товари або послуги, які користуються дуже величезним успіхом.

Так, контекстна реклама величезний плюс вашої популярності (популярності і популярності вашого нового, (та будь-якого сайту), але вам також потрібно знати, що сама по собі контекстна реклама не виведе ваш сайт на постійній основі по якомусь запиту на постійне місце в ТОП -10.

Що б ваш сайт завжди по якомусь запиту був у ТОП-10, то вам потрібно знайти хорошого сеошника, який допоможе вашому сайту поступово нарощувати все більше і більше сили для переможного ривка в ТОП-10, а потім допоможе вам підтримувати ваш ресурс на рівні, але все це вимагає щомісячних матеріальних вкладень.

Якщо ви не готові платити, то можете забути про вихід вашого сайту в ТОП-10 і утриманні цих позицій, адже поки ви думаєте платити чи не платити, потрібно мені це чи ні, ваші конкуренти НЕ СПЛЯТЬ, а платять величезні гроші на рекламу та просування,щоб про них дізналися та щоб саме їх сайт був в ТОП-10. Та  видавався пошуковою системою,при будь-яких запитах користувачів У ТОП-10, ТОП-5, ТОП-1 ,як найпопулярніший з відвідуваних ресурсів.

Ніщо не заважає вашому сайту стати таким же відомим і популярним, тільки потрібно платити за роботу майстрам своєї справи, не скупитися і все вам повернеться сторицею, популярністю вашого WEB РЕСУРСУ.

Всім же ясно, що чим більше ресурс популярний і розкручений, тим більше людей про нього знає і заходить. Якщо люди заходять на сайт, значить вони вас уже десь бачать, значить ваш сайт поступово набирає обертів.

Якщо люди заходять на сайт,значить цікавляться тим чи іншим товаром або послугою, якщо цікавляться - то значить купують. Чим більше зайшло, тим більше шансів, що вам зателефонують. І з тих хто зателефонує і поцікавиться є більше шансів у вас на покупку вашого товару чи послуги.

А з вашого боку потрібно теж не підкачати, а давати людям, те що вони хочуть: якісний товар або послугу, адже відгуки людей дуже важливі для кожної поважаючої себе компанії, щоб бути вище своїх конкурентів потрібно брати якістю і гарним ставленням, і тоді ваші інвестиції почнуть приносити все більше і більше доходу і хороших  відгуків про сайт та ваші послуги.

Я думаю,що всім зрозуміло, що новий, тільки що народжений сайт не може стати відомим і популярним за тиждень або два ...потрібні роки. Пошукові мережі більш гарно відносятся до старших сайтів,чим сайт старше,тим краще.

Для того, щоб розкрутити сайт або окремі його сторінки, повністю потрібна маса часу, грошей, терпіння та праці.

Розкрутити сайт можна мінімум за 4-5 місяців, норма 6 місяців, максимум 7 ... місяців, потім постійна підтримка ресурсу.

Запам'ятайте одне, чим більше віддаєш, тим більше отримуєш! Ну і багато звичайно залежить від тієї людини до якого ви звертаєтеся, від її чесності, сумлінності та любові до своєї роботи.

Зрозуміло всім, що гроші всі люблять, хто їх не любить - адже вони допомагають жити, а іноді просто виживати людям. За будь-яку роботу потрібно отримувати оплату і це все вірно, ніхто не сперечається з цим. Головне зрозуміти найважливіше - чи варта ця людина, того щоб я платив гроші, чи буде робота виконана якісно, чи будуть результати такі як я хочу. Відчути душею людини, зрозуміти що він або вона говорить, як говорить, і ризикнути.

Адже хто не ризикує, той не п'є шампанського! Є така приказка. Але дуже важко довіриться людині, яку зовсім не знаєш, а особливо важко вкласти гроші в те, чого не розумієш чи погано розумієш. Зрозуміло, що вам ніхто не викладе на блюдечку із золотою облямівкою, то як він працює, адже на місці замовника може виявитися звичайний конкурент, якому потрібна будь-яка інформація по роботі. І по цьому в розмові завжди може статися конфуз: ви не довіряєте і вам не довіряють або сумніваються в вас або ви сумніваєтеся в тому, що замовник не замовник, а конкурент.

Щоб розвіяти всі міфи і сумніви потрібно звертатися до тієї людини, яку вам порадили ваші знайомі, яким ви довіряєте, замовляти розкрутку у тієї людини, яка вам робила сайт і ви її вже встигли вивчити та зрозуміти, що вона за людина, чи варта вона вашого довіри чи ні. Ну а якщо такого у вас немає, то просто поговорити і з'ясувати для себе, відчути чи що, чи можна цій людині довіряти, і на скільки він професійний у своїй сфері або просто дати людині проявити себе.

Я розумію, що в нашому житті все відносно і кожен хоче потягнути ковдру на себе і при цьому не залишитися крайнім або винуватим. Але якщо тупо нікому не довіряти, то можна взагалі нічого не зробити, весь час боятися і не добитися в цьому житті того, чого хочеш.

Людям потрібно давати шанс і якщо вони виправдають вашу довіру, то все буде добре у вас і у вашого сайту! Ну, а якщо ні, то просто шукати іншу гідну людину, адже знаєте таке прислів'я: "Хто шукає, той завжди знайде!"

Ось і я вам бажаю знайти професіонала, якому ви будете довіряти і з допомогою якого ваш сайт завжди буде знаходиться тільки в ТОП-10 і вище по будь-якому запиту користувача, що відноситься саме до вашої сфері діяльності. Так, що дерзайте і у вас все вийде!

А якщо ви вважаєте, що знайшли гідну людини по створенню та розкрутці вашого ресурсу, то "ласкаво прошу до нашого шалашу" - тобто "Ласкаво просимо!" Телефонуйте, завжди рада допомогти !!!

 

+38 068 092 55 43